UPDATE m.b.t. gevolgen coronavirus

Het coro­na­vi­rus COVID-19 waart nog steeds door het land. Hoewel het kabi­nets­be­leid om de effec­ten van het virus in te dam­men nog weke­lijks aan ver­an­de­rin­gen onder­he­vig is, is de kans groot dat we gedu­ren­de lan­ge­re tijd de deu­ren dicht zul­len moe­ten houden.

DAAROM ZIJN WIJ HELAAS GENOODZAAKT DE STAKING VAN ACTIVITEITEN TE VERLENGEN TOT NADER BERICHT.

Als alter­na­tief hou­den we voor onze leden onli­ne mee­tings op woens­dag- (vol­was­se­nen) en vrij­dag­avon­den (alle leden). Meer uit­leg over dit “digi­ta­le club­huis” staat op onze wiki.

Ook moe­di­gen we onze leden aan gebruik te maken van onze wiki (https://tdvenlo.nl/wiki/doku.php), om zo elkaar onder meer op de hoog­te te hou­den van even­tu­e­le pro­jec­ten waar thuis aan gewerkt wordt. Ook heb­ben we daar onder Resources aller­lei mate­ri­aal ver­za­meld om gedu­ren­de deze dagen thuis mee aan de slag te kun­nen. Dit vari­eert van e‑books tot onli­ne les­ma­te­ri­aal op aller­lei niveaus en van blogs tot videos. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.